Lazeriai graviravimui žeklinimui

Lazerio pagalba galima ženklinti (graviruoti, dekoruoti) produktus, daiktus, suvenyrus ar kitas medžiagas. Lazeris tiks jei Jūsų gamyba yra masinė ir gaminate tūkstančius produktų per valandą. Taip pat rasime tinkamą lazerį ir jei Jūsų gamyba yra rankinė (vienetinė) ir/ar net labai įvairi (nepastovi).

Su tinkamu lazerio tipu galima ženklinti daugumą metalų, plastikų, ant stiklo, odos, medienos, popieriaus, keramikos ar net ant tekstilės. Lazerinis ženklinimas yra labai greita ir lanksti technologija tinkanti išgraviruoti tekstą, skaitmenis, grafikos elementus (paveiksliukus, logotipus), brūkšninius kodus.

Lazeris popierinės pakuotės ženklinimui su tiektuvu

Popierinės pakuotės ženklinimui įdiegtas dėžučių automatinis tiektuvas su konvejeriu ir sumontuotas lazerinis ženklinimo spausdintuvas iCON 1010. Dėžutės sudedamos ant tiektuvo. Tiektuvas ištraukia po vieną dėžutę ir išstumia ją ant konvejerio. Konvejeriu judančias dėžutės paženklinamos lazeriu. Šio tipo lazerinio spausdintuvo darbui nereikalingos jokios eksploatacinės medžiagos. Jis gali ženklinti ant judančio ir stovinčius paviršiaus.