Dažjuostės

ARMOR – tai Prancūzų įkurta ir valdoma pasaulinė įmonių grupė, kurios pagrindinė veikla yra dažjuosčių, naudojamų šiluminio pernešimo technologijai kūrimas ir gamyba.

Nuo pat įkūrimo 1922m. bendrovė buvo pionieriai rašalų (dažų) skirtų spausdinimui gamybos srityje. „ARMOR“ vieni iš pirmųjų pradėjo gaminti spausdinimo kalkę, vėliau ir kalkių juostas suvyniotas į kasetes (spausdinimo mašinėlėms ir spausdintuvams). O jau 1983m. Europoje pristatė naująją šiluminio pernešimo technologiją.

„ARMOR“ platus dažjuosčių asortimentas yra nuolat atnaujinamas, kad atitiktu dabartinius ir būsimus identifikavimo poreikius, bei didesnius rinkos lūkesčius. Dažjuosčių kūrime dalyvauja ne tik šiluminio pernešimo spausdintuvų (etikečių spausdintuvų) ar spausdinimo galvučių, bet ir etikečių gamintojai. Bendras darbas užtikrina, kad spausdinimo technika tarnaus ilgiau, o atspausdintas užrašas išliks stabilus. Todėl „ARMOR” dažjuostes rekomenduoja daugelis spausdintuvų ir etikečių gamintojų.

Dažjuostės gaminamos naujos kartos, puikiai organizuotose gamyklose, kurios turi ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 sertifikatus. Tai leidžia užtikrinti aukštą ir stabilų kokybės lygį, bei garantuoti, kad dažjuostės gaminamos etiškomis sąlygomis su minimaliu poveikiu aplinkai. Be to, 2010m pradžioje „ARMOR“ buvo pirmieji, kurie populiarios WAX tipo dažjuostės gamyboje nenaudoja jokių tirpiklių (Daugiau apie „SOLFREE”).

„ARMOR“ dažjuostėms suteikti sertifikatai (BGA (LFGB), UL, FDA, RoHS, REACH, BS 5609, TSCA, AMEST, EC direktyvos) užtikrina, kad jas naudojantys klientai yra saugūs. Jos tinka maisto (sąlyčiui su maistu), farmacijos, chemijos, kosmetikos, tekstilės pramonėms, logistikai, pakavimui, buitinei ir auto technikai, sveikatos, žemdirbystės, augalininkystės srityse.