Aukštos raiškos spausdintuvai

Naujos kartos rašaliniai spausdintuvai, skirti spausdinti itin aukštos raiškos tekstus, logotipus, simbolius, paveikslėlius ir brūkšninius kodus, laikantis GS1/EAN tarptautinių standartų, ant bet kokių porėtų (įgeriančių) ir neporėtų (neįgeriančių) paviršių. Puikiai tinka rašyti ant kartoninių dėžių, plastikinių įpakavimų, medienos. Rezoliucija gali siekti net 720 dpi.

Didelis šio aukštos raiškos spausdintuvo privalumas – tai produktų ženklinimas realaus laiko informacija tiesiogiai gamybos proceso metu. T. y. tiesiogiai ant gaminamos produkcijos Jūs galėsite užrašyti gamybos datą ar laiką, pamainos kodą, kintamus numeravimo skaičius.

Spausdintuvai turi labai patogų valdymą, taip pat išorės ir vidaus temperatūros jutiklius, kas užtikrina stabilų darbą įvairiose aplinkose.

Informacijos įvedimas bei spausdinamų žinučių administravimas yra nesudėtingas. Sukurtas etiketes galima įkelti į spausdintuvą naudojant standartinį USB atmintuką arba panaudojus tinklo jungtį (papildomai RF Wireless 802.11b) sujungiant kompiuterį ir spausdintuvą ir įkeliant etiketes.