Menu

produkcijos ženklinimo sprendimai

Etikečių spausdintuvų gamintojai

Mūsų atstovaujami etikečių spausdintuvų gamintojai:

Carl Valentin

Vokietijos kompanija "Carl Valentin GmbH", kaip spausdintuvų gamintoja, savo veiklą pradėjo 1967 metais. Asortimentą sudaro įvairaus profilio etikečių spausdintuvai bei spausdintuvai, skirti spausdinti tiesiogiai ant pakuotės. Jie taip pat kuria programinę įrangą etikečių maketavimui. Su šia programa galima sukurti reikiamas etiketes (produkto  apibūdinimo, GS1, logistikos etiketę) panaudojant duomenų bazes, įtraukiant ir sugeneruojant specialius brūkšninius kodus (SSCC, 1D, 2D, EAN13, EAN14,..). Per keturiasdešimt metų sukaupta patirtis padėjo sukurti ne tik gerus ir patvarius gaminius, bet ir puikiai išvystyti greitą klientų aptarnavimą.

Datamax

 Datamax-O'Neil yra gerai pasaulyje žinoma, daugiau kaip 50 metų patirtį turinti, etikečių spausdintuvų gamintoja. Projektuojanti, gaminanti ir parduodanti stacionarius bei nešiojamus spausdintuvus. Pasaulyje turinti ~400 darbuotuojų, daugiau kaip 200 000 galutinių vartotojų bei pagaminusi virš 1 milijono spausdintuvų. Jų produkciją naudoja pramonės, sveikatos priežiūros, automobilių rinkos sektorius. Datamax-O'Neil yra įsikūrusi Floridoje, JAV tačiau savo pardavimo bei techninės pagalbos biurus turi visame pasaulyje.

Zebra

Zebra Technologies - šiluminio pernešimo etikečių spausdintuvų gamintojai, savo veiklą pradėję bei ją tęsia Ilinojuje, JAV. Savo produkciją Zebra platina 100 šalių visame pasaulyje. Zebra buvo įkurta 1969 metais kaip „Data Specialties Incorporated“ - elektromechaninių gaminių gamintoja. 1982 metais įmonė pakeitė veiklą į ženklinimo sistemų gamybą ir 1986 metais tapo „Zebra Technologies Corporation“. Šiai dienai įmonė specializuojasi spausdintuvų, spausdinimo medžiagų ir RFID technologijų gamyboje bei prekyboje.

Sato

 Sato Corporation buvo įkurta 1940 metais Japonijoje, gaminti ir parduoti pakavimo mašinas. 1962 metais, Sato vieni iš pirmųjų pristatė rankinį žymeklį ir tapo ženklinimo mašinų pradininku. JAV dukterinė įmonė buvo įkurta 1977 metais ir galiausiai 1987 metais tapo Sato America, Inc. Per šį laikotarpį Sato sukūrė pirmąjį pasaulyje šiluminio pernešimo etikečių spausdintuvą ir tapo lydere taikant šią technologiją rinkoje.

Sato gamina novatoriškas, patikimas automatinio identifikavimo sistemas ir siūlo kompleksinius sprendimus verslui. Asortimentą sudaro tiesioginio užnešimo ir šiluminio pernešimo spausdintuvai, spausdintuvų priedai, etikečių  maketavimo programinė įranga, etiketės bei dažomosios juostos. Šiandien Sato tęsia tradiciją projektuojant ir gaminant aukštos kokybės pramoninius spausdintuvus, kurie dirbdami duoda itin patikimus rezultatus.

 

UAB Gima Industry

Vandžiogalos pl. 106K, Domeikava, Kauno raj., LT-54358, Lietuva
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+370-653-36390
 
Įmonės kodas: 302267574
PVM kodas: LT100004458618
A.s.: LT447290000012467902

Prisijungti ar Registruotis

fb iconPrisijunk su Facebook